O nas

Grupa Zielone Energie to zespół specjalistów z dużym doświadczeniem potwierdzonym niezbędnymi uprawnieniami. Oferujemy kompleksową obsługę klienta. Zajmujemy się doradztwem technicznym, opracowaniem koncepcji, projektowaniem, wykonawstwem oraz zarządzaniem i serwisowaniem instalacji.

Świadczymy usługi z zakresu sprzedaży energii elektrycznej i gazu oraz ubezpieczenia inwestycji. Zajmujemy się również handlem podzespołów do montażu instalacji. Zapewniamy wysoką jakość oferowanych usług i produktów. Współpracujemy z największymi kontrahentami z branży odnawialnych źródeł energii.

 

Działamy na terenie całej Polski.

Nasz zespół

Karolina Kozub
Prezes Zarządu Spółki Zielone Energie Hurtownie

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w uniwersyteckich ośrodkach naukowych, spółkach samorządowych oraz w sektorze prywatnym. Zarządzania łańcuchem dostaw i logistyki uczyła się prowadząc rodzinną firmę. Absolwentka Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie oraz europejskich studiów podyplomowych na tej uczelni. Ukończyła także studia podyplomowe na Uniwersytecie w Sienie oraz na Uniwersytecie w Coimbrze w obszarze funkcjonowania Unii Europejskiej oraz strefy euro. Wielbicielka wszystkiego co brytyjskie a najbardziej klasycznej brytyjskiej motoryzacji i Mini Classic.

Magdalena Bolek
Prezes Zarządu Spółki Zielone Energie Sales

Jako absolwent Energetyki Wydziału Mechanicznego Politechniki Krakowskiej posiada gruntowną wiedzę merytoryczną. Ukończyła także studia podyplomowe z zakresu Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy w Centrum Szkolenia i Organizacji Systemów Jakości Politechniki Krakowskiej. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w spółkach energetycznych takich jak Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej
w Krakowie. Kocha zwierzęta, a jej pasją jest bieganie.

Agata Błahuciak
Prezes Zarządu Spółki Zielone Energie Services

Prawnik, samorządowiec i mediator sądowy. Pracowała jako menedżer w instytucjach publicznych i biznesie. W latach 2011 – 2015 pełnia funkcję Sekretarza Województwa Małopolskiego. Jest absolwentką prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz studiów podyplomowych z zakresu prawa Unii Europejskiej na tej uczelni. Ukończyła także studia podyplomowe z zakresu mediacji na Akademii Górniczo-Hutniczej. Uczestniczka programów doskonalenia menedżerów: Elite Leadership Program 2015 i 2014, The Strategic Leadership Academy oraz Management 2013 w ICAN Institute
w Warszawie. Interesuje się psychologią w ujęciu bioenergetycznym, uprawia dogtrekking ze swoją ukochaną suczką husky.

Damian Matura
Prezes Zarządu i współzałożyciel Spółki

Przedsiębiorca z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w branży energetycznej. Specjalizuje się w projektowaniu technologii fotowoltaicznych i odnawialnych źródeł energii. Doświadczenie zawodowe zdobywał wykonując instalacje na farmach i elektrowniach fotowoltaicznych na terenie Unii Europejskiej głównie w Republice Federalnej Niemiec. Posiada uprawnienia w zakresie instalacji elektrycznych D i E.
Uprawia narciarstwo alpejskie.

Roman Warchoł
Członek Zarządu i współzałożyciel Spółki

Wiedzę i doświadczenie w branży energetycznej zdobywał pracując dla Zarządu Spółki Tauron Sprzedaż. Menedżer i samorządowiec. W latach 2006 – 2010 Wójt gminy Babice
w Małopolsce, Przewodniczący Związku Komunalnego gmin Babice, Zator i Wieprz. Absolwent studiów na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, studiów podyplomowych z zakresu funduszy europejskich na Akademii Górniczo-Hutniczej oraz z zarządzania nieruchomościami w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Posiada uprawnienia do zasiadania w organach nadzorujących państwowych osób prawnych. Pasjonat nowych technologii i biegania na długich dystansach.

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru produktów oraz możliwości finansowania. Zapytaj o darmową wycenę swojej instalacji.