O nas

Grupa Zielone Energie to zespół specjalistów z dużym doświadczeniem potwierdzonym niezbędnymi uprawnieniami. Oferujemy kompleksową obsługę klienta. Zajmujemy się doradztwem technicznym, opracowaniem koncepcji, projektowaniem, wykonawstwem oraz zarządzaniem i serwisowaniem instalacji.

Świadczymy usługi z zakresu sprzedaży energii elektrycznej i gazu oraz ubezpieczenia inwestycji. Zajmujemy się również handlem podzespołów do montażu instalacji. Zapewniamy wysoką jakość oferowanych usług i produktów. Współpracujemy z największymi kontrahentami z branży odnawialnych źródeł energii.

 

Działamy na terenie całej Polski.

Nasz zespół

Magdalena Bolek
Prezes Zarządu Spółki Zielone Energie Sales

Jako absolwent Energetyki Wydziału Mechanicznego Politechniki Krakowskiej posiada gruntowną wiedzę merytoryczną. Ukończyła także studia podyplomowe z zakresu Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy w Centrum Szkolenia i Organizacji Systemów Jakości Politechniki Krakowskiej. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w spółkach energetycznych takich jak Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej
w Krakowie. Kocha zwierzęta, a jej pasją jest bieganie.

Jakub Zabiegała
Prezes Zarządu Spółki Zielone Energie Services

Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Wykładowca akademicki, trener.

Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w obszarze bezpieczeństwa i porządku publicznego.

Prywatnie pasjonat sztuk walki oraz wyszkolenia strzeleckiego.

Roman Warchoł
Prezes Zarządu i właściciel Spółki

Wiedzę i doświadczenie w branży energetycznej zdobywał pracując dla Zarządu Spółki Tauron Sprzedaż. Menedżer i samorządowiec. W latach 2006 – 2010 Wójt gminy Babice
w Małopolsce, Przewodniczący Związku Komunalnego gmin Babice, Zator i Wieprz. Absolwent studiów na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, studiów podyplomowych z zakresu funduszy europejskich na Akademii Górniczo-Hutniczej oraz z zarządzania nieruchomościami w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Posiada uprawnienia do zasiadania w organach nadzorujących państwowych osób prawnych. Pasjonat nowych technologii i biegania na długich dystansach.

Agnieszka Raźniewska
Prezes Zarządu Spółki Zielone Energie Hurtownie

Wiedzę i doświadczenie w branży energetycznej  oraz branży inwestycyjnej nabyła pracując w jednostkach samorządu terytorialnego. Jest absolwentką studiów socjologicznych oraz zarządzania kapitałem ludzkim. Ponadto rozwija swoją wiedzę na studiach z zakresu prawa gospodarczego i handlowego.  Jako praktyk rozwija swoje doświadczenie w firmach specjalizujących się w realizacji umów zawartych wyniku postępowań  publicznych. Kocha samorozwój, naukę i zwierzęta.

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru produktów oraz możliwości finansowania. Zapytaj o darmową wycenę swojej instalacji.